TURIZMI DENTAR

Klinika jone ju ofron turizem dentar

Shqiperia eshte nje vend i vogel, por me nje bukuri natyrore te spikatur dhe nje kulture mjaft te pasur. Me siguri, cdo qytetar i botes do te deshironte ta vizitonte dhe te zbulonte te gjitha vecantite e saj.

Shqiptaret, neper vite, per arsye te kushteve sociale, ekonomike dhe politike kane emigruar kudo neper bote, duke shperndare nga pak Shqiperi por edhe duke sjelle me vete pjese te botes prej nga vinin.

Nje nga vlerat kulturore me te njohura ne Shqiperi eshte MIKPRITJA. Nje shprehje popullore thote : Duaje mikun si mbretin ! Me kete vleresim jemi duke mirepritur mijra vizitore te huaj nga shume vende te botes te cilet vijne te zbulojne Shqiperine por njekohesisht edhe ti bashkohen turizmit dentar i cili ka nje zhvillim dhe perparesi shume konkurrues ne Shqiperi, sidomos dhjetevjecarin e fundit.

Nuk mbaron me kaq ! 

Pervec nje sherbimi dentar te plote, qe ju ofron te gjitha llojet e trajtimeve dentare, teper cilesore, te sigurta dhe te garantuara, ju keni mundesine te kaloni nje kohe te bukur ne kryeqytetin tone qe sa vjen dhe rritet ne infrastrukture dhe mundesi te reja.

Nje mundesi e arte ka ardhur. Shume e favorshme ! 

Sherbime dentare te cilesise me te mire, krahasuar me standartet nderkombetare, materiale cilesore te certifikuara, te markave me te njohura ne treg dhe nje cmim shume ekonomik. Nuk behet fjale per te kursyer vetem 10%, por deri ne -70% te fatures qe do paguanit nese te njejtin sherbim do e kryenit ne vendin tuaj.  Shih Sherbime Dentare

Te vish ne Tiane eshte shume e thjeshte ! 

Pasi kemi vendosur sebashku ditet qe do te vizitoni kliniken tone, ju beni lirisht rezervimin e udhetimit dhe hotelit ku do te qendroni.

Me avion arrini shume shpejt dhe thjesht ne Shqiperi, ne aeroportin Nene Tereza. Sapo mberrini atje, bashkepunetori yne vjen per t’ju mirepritur dhe per t’ju shoqeruar ne hotelin qe ju keni rezervuar me pare. Rezervimi kryhet nepermjet booking online. Kjo ju lejon te beni perzgjedhjen me te mire sipas deshires dhe preferencave personale. Duke marre parasysh eksperiencen e shume prej pacienteve tane, ata kane ngelur shume te kenaqur nga akomdimi dhe sherbimi pergjate gjithe periudhes se qendrimit. Hotelet qe ju sugjerojme ndodhen shume afer klinikes qe eshte edhe ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit qe ne oret e para te mengjesit deri ne oret e vona te nates. Zone e paster, e bukur, me jete sociale por pa zhurma te teperta. Prane hotelit qe do te perzgjidhni mund te gjeni gjithcka kerkoni : supermarkete, restorante, dyqane dhe shume bare te llojeve te ndryshme.

Per cdo informacion qe ju nevojitet ne jemi ne asistencen tuaj per t’ju mikpritur sa me mire dhe per t’ju drejtuar per cdo paqartesi apo nevoje tuajen. Qendrimi ne hotel eshte i perfshire ne cmim per dy persona, pergjate 3 deri 7 diteve te plota qendrimi.

Hotelet qe ne sugjerojme :

1- Hotel Rex Tirana (https://bit.ly/2MVzLgB)

2-   Hotel Villa Tafaj Tirana (https://bit.ly/3aL58Tb)

3- Allure Boutique Hotel Tirana (https://bit.ly/3rzb5cy)

4- Meg Klaus Hotel Tirana (https://bit.ly/36U2dqc )

5- Senator Hotel Tirana ( https://bit.ly/2LBVFFa)

6- Guesthouse NEO Tirana (https://bit.ly/3a1yBc5)

7- Hotel Comfort Tirana (https://bit.ly/3rOoKNd )

8- Boutique Hotel Restaurant Patricia Tirana (https://bit.ly/36WIhCW )

SI TE PERFITONI

Me vetem 4 hapa ju mund te perfitoni
nga turizmi dentar

Rezervoni

Rezervoni nje takim prane klinikes sone

Ejani ne Shqiperi

Vizitoni Tiranen dhe Shqiperine gjate kohes qe do kryeni sherbimet

Sherbimi Dentar

Sherbime dentare te cilesise me te mire, krahasuar me standartet nderkombetare, materiale cilesore te certifikuara.

-70% Ulje

Perpos cilesise ne sherbim ju perfitoni dhe ulje deri ne -70% per sherbimet tona

OFERTA SPECIALE

Rezervoni një vizite falas

Turizmi Dentar